+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Kronik İdrar Yolları Enfeksiyonlarına Karşı Bitkisel Öneriler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Kronik İdrar Yolları Enfeksiyonlarına Karşı Bitkisel Öneriler
  Kronik İdrar Yolları Enfeksiyonlarına Karşı Bitkisel Kür


  kronik-idrar-yollar-enfeksiyonlar-na-kar-.jpg

  250-300 gram karnabahar yaklaşık 750 ml kaynamakta olan klorsuz suya ilave edilir. Ağzı kapalı olarak beş-altı dakika kısık ateşte demlenir. Ilıyınca süzülür. Haşlanmış karnabaharın suyunun yarısı sabah, diğer yarısı da akşam (aç veya tok farketmez) içilir. Her gün taze olarak hazırlanır. Bu uygulama şu şekildedir:

  3 x 7U + 3A
  7 gün uygulama + 3 gün ara + 7 gün uygulama + 3 gün ara + 7 gün uygulama = Toplam 21 günlük uygulama


  Bu formülün anlamı şudur: Üç tane yedi gün uygulanıp, her yedinci günün sonunda üç gün ara verilecektir. Toplam yirmibir gün uygulanacak demektir. Her yedinci günün sonunda verilecek olan üçer günlük aralar uygulama süresine dahil değildir.
  Burada dikkat edilmesi gereken nokta karnabaharın taze olmasıdır. Pişmiş olan karnabaharı da öğle veya akşam yemeklerinizde salata olarak tüketebilirsiniz. Şikâyetinize göre kürü tekrar edebilirsiniz.

  Dikkat :Tiroid hastaları için kürümüzün kullanımı önerilmemektedir. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  idrar enfeksiyonlarına yakalanan bir kişi çok iyi bilirki bu rahatsızlık gerçekten tedavi edilmediğinde çekilmez bir ağrıya dönüşür bu kürlerin faydası kesinlikle vardır
+ Yorum Gönder