+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Kaşları güçlendiren 4 doğal formül Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Kaşları güçlendiren 4 doğal formül
  Daha güçlü kaşlara sahip olmak


  ka-lar-g-lendiren-4-do-al-form-l.jpeg

  Vazelin

  Birkaç hafta içerisinde kaşlarınızda fark edebileceğiniz bir değişiklik görmek istiyorsanız kaşlarınıza günde birkaç defa vazelin uygulayın. Vazelini bitmiş bir maskaranızın fırçasıyla kaşlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

  Hint yağı

  Hint yağı kıl kökleri üzerinde inanılmaz güçlü bir etkiye sahiptir. Siz de bu etkiden kaşlarınız üzerinde nasiplenmek isterseniz hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayın ve ardından kaşlarınıza birkaç dakika boyunca masaj yapın. Hint yağını yıkamadan en az yarım saat bekleyin.

  Aloe vera suyu

  Güzelliğin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan aloe vera suyu da kaşlar için eşsiz nimetlerden biri. Aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aloe vera suyu yardımıyla kaşlarınız daha parlak olacak.

  Soğan

  Birçok kişinin evinden eksik olmayan soğan kaşlarımız için de bulunmaz nimetlerden biri. İçerdiği yüksek kükürt oranıyla kaş yapımını uyaran soğanı ezin ve suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza uygulayın. En az birkaç saat boyunca yüzünüzü yıkamayın. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  kaş yüzde en çok dikkat çeken ve yüzün ifadesinde önemli rol oynayan bir kısımdır bunun için bu doğal yöntemlerle kaş güçlenebilir ifade güzelleşebilir
+ Yorum Gönder